Seri, ilk kitabı olan Beyaz Kanatlı Vampir 1 – Başım Dertte ile başladı ve 2015 yılında milyon adete ulaştı. Sonraki yıllarda da hızını kesmedi ve  her yıl en çok satan macera serisi oldu. Bunu bekliyor muydunuz?
Erkan İşeri (Tebessüm ederek sözlerine başlıyor)
Dürüst olacağım; kurgusu, dili, hiç bitmek bilmeyen heyecanıyla hikâyenin çocukları yakalayacağını biliyordum. Güzel şeyler olacağı belliydi ama bu kadarını ben de beklemiyordum.
Beyaz Kanatlı Vampir serisi şimdiye dek görülmemiş bir baskı sayısıyla büyük bir okur kitlesine ulaştı, üstelik bu okurlar çocuk. Kısacası çocuklar bu seriyi neden bu kadar çok sevdi?
Erkan İşeri
Öncelikle onlara minnettar olduğumu söylemek isterim. Daha güzellerini hak ediyorlar ve bunun için de çabaladığımı bilmelerini isterim. Hepsini çok seviyorum.
Çok sevilmesine gelince… Özgün bir kurguya sahip. Kahramanların karakterleri hikâyeye tam oturdu. Daha önce denenmemiş, cesur yazım stilleri denedim, “Acaba biraz fazla mı cesaretliyim?” dediğim anlar oldu. Fakat bu düşünceleri geri püskürterek her defasında riske girmeye değer olduğunu düşündüm. Kısacası ortaya çocukların hak ettikleri kalitede bir eser koymak için çabaladım ve sundum; takdir onların.
Belki bu söyleşiyi okuyan yazar ve yazar adayları olabilir, faydalanmak isterler. Biraz daha…
Erkan İşeri
En iyi cevabı okurlar verebilir. Ayrıca nedenini biliyor olsam sanırım söylemezdim. Henüz 36 yaşımdayım. Hazinenin yerini gösteren haritanın biraz daha bende kalmasında bir sakınca görmezdim. (İkimiz de gülüyoruz)
Bir şeyler alabilmek adına ısrar ediyorum. Belki biraz bahsedebilirsiniz…
Erkan İşeri
Bunu gerçekten bilmiyorum, bence normal olanı da bu. Hiç beklentin yoktur çok sevilir, büyük beklenti içerisine girersin hüsran olur. Tarih bu örneklerle dolu. Beğenilmesi için olması gereken temel şeylerden bahsedecek olursak: Yazar, okura saygılı olmalı. Bu bilinçle çalışmalı ve elinden gelenin en iyisini yapmak için çabalamalı. Sonrası Allah’a ve okura kalmış. A işte bak, asıl mesele bu: Dua! Ben yazdığım her kitap için Allah’a dua ederim. Çok ciddiyim, “Beni mahcup etme, utandırma Allah’ım!” diye dua ederim.
Erkan İşeri ile söyleşi bir sonraki sliderde devam ediyor. Hayalim Ronaldo serisini soruyorum.
Erkan İşeri’nin tüm kitaplarını incelemek ve satın almak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Etiketler:

14 comments

 1. Öncelikle Beyaz Kanatlı Vampir kitabını çok sevdim acayip havalı güzel mükemmel kaliteli ve çok maceralı kitabını alınca hemen okumaya başladım ve sekiz kitabında sekizini beş günde bitirdim Erkan Abi eline sağlık çok güzel bir kitap olmuş ve bit isteğim olcak sorun değilse bu Beyaz Kanatlı Vampir kitabının 9 10 11 12 13 14 15 16ıncısı da gelsin noolurr yani bir sekiz seri daha yazsan noolurr devam ettir bu seriyi eline emeğine yüreğine sağlık Erkan Abi gerçekten görüşürüz

 2. Erkan Abi öncelikle eline sağlık çok güzel bir kitap olmuş ve bu seriyi noolurr devam ettir çünkü çok ama çok güzel olmuş yani bu serinin 9 10 11 12 13 14 15 16ıncısını da yaz noolurr tekrar eline emeğine yüreğine sağlık Erkan Abi görüşürüz

 3. Erkan abi ben hep küçükken derdim ki bir gün bir kitabım olacak o kitabı çok ama çok seveceğim o kitap benim icin özel olucak falan diyordum.Ortaokula başladıgım gün kitabımı buldum kitabım BEYAZ KANATLI VAMPİR di kitap o kadar ilgi çekiciki türkçe derslnde direk gözüme çarptı kitap saatimizde arkdaşımda gördüm sonra arştırmlar yaptım işte bu benim kitabım dedim.Erkan abi lütfennn bu seriyi sonlardırmaa o kadar güzell ki yani 8.kitabı alırken dua ederek son sayfasına baktim direk o kadar ağladım ki ama devam edeceğini duyduğumda o kadar mutlu oldum kii Erkan abi iyi ki sen ve kitabların var seni ve kitablarinı çokkk seviyiruz neyseki kitablarımda o güzel imzanız var lütfen devam edin Erkan abi görüşmek üzere???

 4. Kitap çok sürükleyici bayıldım. Kaç kitap çıksa okurum.

 5. Erkan abi öncelikle eline emeğine sağlık aşırı güzel bir kitap ben bu kitabın ilk kitabını 13 yaşımda okumaya başladım kitabı okuduktan sonra kitap okuma isteği geldi ben normalde kitap okumayı hiç sevmem ama senin kitapların sayesinde kitap okumak istiyor her saniye kitap okuyalım var Allah senden razı olsun önceden kitap okumuyorum diye kiziyorlardi şimdi çok fazla okuyorum diye kızıyorlar 400 500 sayfalık kitabı iki günde okuyorum normalde ben o kalınlıkta bir kitabı abartısız bir aya anca bitirdim ama senin kitapların sayesinde hevesle okuyorum abi ne olur serini devamı gelsin çok güzel ve sürükleyici bir kitap harika valla ya herkese de okumasını tavsiye ederim

 6. Erkan abi buradan seni gerçekten çok sevdiğimi ve kitaplarını okumaya bayıldığımı söylemek istiyorum.
  Erkan abi lütfeeeeeeeeeen ama lütfeeeeen noluuuuuuur beyaz kanatlı serisinin devamını getir, ne olacak sanki bir 16 kitap daha yazsan ha?
  ??????????????????

 7. ben şuan 7.kitaptayım ve Lusi siyah kanatlıya dönüşecek diye üzülüyorum kitabın sayfalarına göz attım hep Luk anlatıyor aydınlatın beniiiiiiiiiiiiiiiiii

 8. benim ilk kitabım özel 109 . baskııııııı

 9. Biz ayracın arkasını okuyan tayfayız sakinleşemiyorum Erkan abiiii

 10. Erkan abi seriye lütfen devam et yoksa şuraya yıkılıp ağlarım ve sen kitap yazmadığın için vicdan azabı çekersin lüüüüüüüüütfeeeeen seri devam etsin bunları yazarken gözlerim öyle dolu ki ağlamak üzeriyim çünkü 12. kitabı daha demin okudum ve bitti ve sen DEVAM EDECEK yazmamışsın seriye devam etmen için ayaklarına kapanmam gerekiyorsa hiç durmadan ayaklarına kapanırım lütfen BEYAZ KANATLI VAMPİR SERİSİ DEVAM ETSİİİN

 11. Çok güzeeeeeell

 12. Beyaz kanatlı serisine okadar bağlanmış durumdayım ki şu anda Beyaz kanatlı vampir 13 diye eğlencesine kitap yazıyorum fotoğraf özelliği olsaydı size fotoğraf göndermek isterdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir